Od 2017 jestem zawodowym fotografem, sprawdziłem się zarówno w pracach komercyjnych jak i dla klientów indywidualnych!  w karierze zawodowej pracowałem dla wielu marek oraz dla dziesiątek par młodych.
Uwielbiam kolor oraz spontaniczne kadry, kolekcjonuje Wasze prawdziwe emocje. Podczas robienia zdjęć dużą wagę przywiązuje do detali bo to one tworzą cały klimat i otoczkę tego wyjątkowego dnia! Jednak moją uwagę najmocniej przyciągają małe gesty, spojrzenia, momenty w których odkrywacie przede mną swoje prawdziwe "ja" i właśnie przez takich- prawdziwych Was, kocham to co robię!
Prywatnie jestem mężem i ojcem, uwielbiam kawę i lubię pospać :) Mając do wyboru morze/góry- zdecydowanie wybieram góry, w końcu Sam mieszkam w sercu gór świętokrzyskich, kiedy tylko mogę sięgam po rower lub dobry album fotograficzny!
Moją największą pasją jest fotografia- dlatego moje życie zarówno zawodowe jak i prywatne staram się spędzić z aparatem w ręku!
jeżeli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę fotograficzną i szukasz profesjonalnego fotografa trafiłeś/aś w 10! napisz do mnie.

znajdź mnie w mediach społecznościowych
Back to Top